Kola vozidla jsou během každodenního provozu vystavována poměrně velkému znečištění, ať je to brzdný prach, silniční špína, olej, skvrny, náletová rez a další jiné nečistoty. Pokud kola ponecháte bez kontroly, mohou tyto nebezpečné nánosy a kontaminanty trvale poškodit Vaše pneumatiky i povrch kol. Proto je nezbytné mít ve svém arzenálu aspoň jeden účinný čistič kol a my doporučujeme P&S Brake Buster Total Wheel Cleaner!

Na trhu je neuvěřitelné množství čističů kol, ale bohužel většina z nich je vyrobena za použití velmi agresivních kyselin. I když jsou tyto kyseliny velmi účinné, nejsou takové čističe vhodné pro pravidelnou údržbu. Při opakovaném a častém používání mají tyto čističe tendenci do značné míry poškodit Vaše pneumatiky a kola! A co je především důležité si uvědomit, že je třeba dbát na své zdraví, proto bezpečnost přípravků musí být na prvním místě.

Brake Buster Total Wheel Cleaner je extrémně bezpečný čistič, který snadno odstraňuje nahromaděný brzdový prach, olej, nečistoty, skvrny a lehkou korozi z kol, aniž by narušil ochrannou vrstvu. Brake Buster unikátní čistící gel, který přilne k povrchu kol, proniká do usazených nečistot, aby je narušil a lehce odstranil. Je navržen s nekyselými antikorozními a čistícími složkami, které jsou účinné bez jakéhokoli rizika poškození pneumatik a kol. Jeho velkou výhodou oproti jiným čističům kol, obsahuje ochranné inhibitory koroze, které zanechají na kole tenkou vrstvu ochrany, aby je účinně chránil před budoucí korozi. Brake Buster lze použít v neředěné plné síle, tak i ve zředěné formě.

Hlavní výhody:

  • Brake Buster je bez obsahu kyselin (Acid free)
  • Výborně pěnivý a efektivní při čištění
  • Je bezpečný pro všechny povrchy kol
  • Všestranné využití pro čištění kol i hloubkové čištění pneu
  • Zanechává tenkou vrstvu ochrany

Návod k použití:

Jsou tři způsoby, jak tento skvělý čistič používat. První způsob použití – používat přípravek nezředěný, tedy v plné síle, kdy je extra účinný. Druhý způsob použití – naředit přípravek do klasické mixovací nádoby s rozprašovačem v poměru od 1:1 – 1:10 (dle síly znečištění), pamatujte, čím více naředíte, tím více slábne čistící síla. Třetí způsob použití – do ručního tlakového napěňovače naředíme přípravek v poměru 1:4 - 1:10. Díky takto připravenému roztoku získáme velmi hustou pěnu, ušetříme čas v průběhu aplikace a čištění je daleko efektivnější.

Náš TIP při čištění kol:

Doporučujeme do vědra namíchat roztok přípravku Optimum No Rinse v poměru 15ml na 4l vody, díky kterému zajistíte dodatečnou lubrikaci. A nejen to, tento roztok Vám bude neustále udržovat mycí příslušenství (kartáče, štětce apod.) v čistotě.

Doporučené příslušenství k produktu P&S Brake Buster Total Wheel Cleaner: