Jedinečná příležitost jak posunout své znalosti, dovednosti na vyšší úroveň a dostat se tak do tajů novodobých postupů čištění, profesionální korekce automobilových laků, ochran a následné péče. Žádných pár hodin rychlokurzu, nebo práce na testovací kapotě, ale vše na přistaveném voze a vlastníma rukama. To vše pod dohledem zkušeného lektora, našeho partnera s dlouholetou praxí, kdy pod jeho rukama prošlo již více než stovky vozidel různých značek i těch neobvyklých jako je Ferrari, Porsche, Lamborghini apod.

Co získáš? Otevřeme ti oči, ukážeme jak optimalizovat čas v různých krocích. Uvidíš novodobé techniky a postupy. Sjednotíme tvůj arzenál natolik, že k nejlepším výsledkům ti postačí pár produktů s širokým spektrem využití a možností.

Školení probíhá v Ostravě, je vhodný pro pokročilejší detailery se základními znalostmi, kteří mají chuť rozvíjet své dovednosti a posunout své podnikání v oboru na vyšší úroveň. Jsi začátečník, nebo jen fanoušek a chceš pro své auto to nejlepší? Nevadí, sestavíme individuální školení, aby sis odnesl vše potřebné, co budeš potřebovat pro nejlepší výsledky.

Jelikož, se vždy jedná o individuální školení, ceny jsou pohyblivé dle délky a náročnosti kurzu od 5 000 – 20 000 Kč.

Trainer: Michal Srovnal (MSautodetail)

Kontakt: +420 606 081 889