3D BEAD IT UP - ultimátní keramický detailer


3D Car Care

3D Baed It Up je syntetický detailer, jehož základem je oxid křemičitý (Sio2), který odpuzuje vodu, silniční prach a špínu, vytváří na povrchu vysoký lesk a vrstvu ochrany. Produkt, který lze aplikovat mnoha způsoby a má širší spektrum využití než jen detailer pro údržbu. Více

Doprava a platba

421 Kč s DPH

Varianta neexistuje
ks
3D Car Care

3D Baed It Up je syntetický detailer, jehož základem je oxid křemičitý (Sio2), který odpuzuje vodu, silniční prach a špínu, vytváří na povrchu vysoký lesk a vrstvu ochrany. Produkt, který lze aplikovat mnoha způsoby a má širší spektrum využití než jen detailer pro údržbu. Více

Doprava a platba

Objem Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
3D BEAD IT UP - ultimátní keramický detailer 473 ml Skladem 421 Kč

Bead It Up využívá ten nejlepší chemický vzorec vytvořený ve vlastní 3D laboratoři. Některé složky uvnitř produktu jsou unikátní v celosvětovém měřítku. Pečlivě střežená technologie síťování polymerů a složek oxidu křemičitého vytváří pevné spojení s jakýmkoli hladkým povrchem. Vytvoří dokonale hladký a kluzký hydrofobní povrch, který chrání před vodními skvrnami, ptačím trusem, silničním prachem a špínou.

Možnosti použití Bead It Up:

 • Jako detailer pro údržbu povrchu laku.
 • Použití na suchý povrch, nebo jako asistent při sušení.
 • Jako hlavní ochrana povrchu.
 • Jako booster a topper pro vosky, sealant i keramické povlaky.

3D Bead It Up je kompatibilní s mnoho povrchy jako jsou: lak, chrom, sklo, leštěný hliník, všechny typy kol, vnější a vnitřní plastové prvky, obytné vozy, karavany, lodě s gelovým lakem, všechny typy letadel apod.

3D Bead It Up hlavní výhody:

 • Rychlé a snadné použití – nastříkat, setřít.
 • Vytváří výborný hydrofobní film, který chrání a odpuzuje vodu jako blázen!
 • Univerzální zvýrazňovač již nanesených keramických povlaků.
 • Topper pro již nanesené vosky a sealanty.

Návod k použití:

 • Vždy pracujte na chladném, čistém povrchu mimo sluneční záření.
 • Bead It Up před i v průběhu použití dobře protřepejte.
 • Vozidlo důkladně umyjte od veškerých nečistot, pro zvýšení životnosti a efektu produktu je doporučená i dekontaminace (platí hlavně v případě, kdy chcete použít Bead It Up jako hlavní ochranu).
 • Aplikujte lehkou mlhu produktu na vybranou část karoserie (aplikujte po částech) a za pomocí mikrovláknové utěrky rozetřete produkt po povrchu, aby se na povrchu vytvořila tenká rovnoměrná vrstva produktu.
 • Za pomocí druhé, čisté a suché utěrky z mikrovlákna odstraňte přebytečný produkt a vyleštěte povrch do vysokého lesku.
 • Tento postup opakujte po zbytek vozidla.

Tip na tajnou techniku při aplikaci Bead It Up?

Při aplikaci navlhčíte jednu stranu složené utěrky z mikrovlákna produktem Bead it Up. Aplikujte lehkou mlhu produktu na část panelu karoserie. Navlhčenou stranou utěrky jemně rozetřete mlhu produktu a rovnoměrně rozetřete po povrchu. Druhou čistou utěrkou odstraňte přebytečný produkt a vyleštěte do vysokého lesku. Doporučujeme používat více kvalitních utěrek z mikrovlákna. Proč? Mikrovlákno funguje tak, že mikroskopická vlákna uchopí a drží produkt, který chcete setřít. V určitém okamžiku bude uprostřed vláken tolik produktů, že mikrovlákno přestane plnit úkol a začne poškozovat vrstvu čirého laku, který je velmi náchylný na poškrábání.

3D je jeden z největších světových přímých výrobců produktů autokosmetiky, které jsou v současnosti dostupné na trhu. Je to odvážné tvrzení, ale výkon jejich produktů to dokazuje.

Made in USA

Objem 473 ml