Na webovém rozhraní www.DetailingCare.cz naleznete skutečné recenze od reálných zákazníků, kteří produkt zakoupili. Náš obchod běží na platformě Upgates.cz, která nabízí skutečné ohodnocení a recenze, zakoupeného produktu. Ohodnotit produkt, nebo zrecenzovat může dobrovolně pouze zákazník, který u nás nakoupil dané zboží. Příklad: Zákazník nakoupí produkt A, systém nedovolí hodnotit produkt B, ale pouze produkt A, který skutečně koupil a měl možnost vyzkoušet.

Pomozte nerozhodným zákazníkům s výběrem daného produktu, pomocí hodnocení či textové recenze. Každý zákazník, který nakoupil nějaký produkt na e-shopu, má možnost jej ohodnotit hvězdičkami a napsat krátkou recenzi. Hodnocení je dostupné pouze u produktů. Vkládání hodnocení je dostupné pouze pro registrované uživatele. Hodnotit produkt lze až po 5dnech, abychom byli přesvědčeni, že jste daný produkt měli možnost reálně vyzkoušet.

Jak recenze schvalujeme?

Obvykle schvalujeme 99% textových recenzí, naši zákazníci jsou profesionálové v oboru, nebo nadšenci, kteří umí produkt ohodnotit více než jednou větou a předat tak zkušenosti a poznatky dále lidem, kteří váhají při výběru. Neobjektivní textovou recenzi, která například nesouvisí s produktem nebude schválena.