Plachty pro mytí aut (chcete-li vany) je alternativní řešení, které je ideální jak do ateliéru bez odtoku vody, tak i do soukromých garáží, detailingových studií, auto myček, kde jí lze využít nejen k mytí, ale také k udržování pořádku. Plachta chrání před rozlitou vodou s čisticími prostředky a usnadňuje její sběr do vhodných nádob. Nádobu s kontaminovanou vodou je potřeba následně zlikvidovat dle předpisů.

Vysoká kvalita a odolnost

Detailingové plachty pro mytí aut jsou vyrobeny z materiálu o gramáži 680g/m2. Nepropustí vodu a jsou odolné vůči chemikáliím používaným k mytí aut. Okraje mycí vany jsou vyplněny pěnou o výšce 7cm, díky čemuž je voda zadržena uvnitř vany. Dodatečně lze plachtu vybavit nájezdovými pásy a zakoupit systém na vyčerpání vody.

Rozměry (m)

Dodatečné informace: Veškeré plachty se vyrábí na zakázku, v případě zájmu je možno vyrobit včetně nájezdových pásů. Plachty i pásy (pruhy) jsou dostupné v různých barvách. Doba realizace je přibližně 3-4 týdny. Plachtu producent vyrobí, dle Vašich požadavků a zašle přímo k Vám na adresu. Pro jiné technické dotazy i ceny neváhejte využít náš poptávkový formulář.