Nxtzen 365PRO Spray Coating – roční keramický povlak ve spreji s velmi snadnou aplikací


Nxtzen

Nxtzen 365PRO Spray Coating je snadno použitelná povrchová ochrana, která prolomila bariéru mezi sealanty a keramickými povlaky, tvoří tak první opravdový keramický povlak ve spreji. Přípravek vhodný pro každoroční údržbu nebo jako samotná celoroční keramická ochrana. Více

Doprava a platba

2 059 Kč s DPH

Varianta neexistuje
ks
Nxtzen

Nxtzen 365PRO Spray Coating je snadno použitelná povrchová ochrana, která prolomila bariéru mezi sealanty a keramickými povlaky, tvoří tak první opravdový keramický povlak ve spreji. Přípravek vhodný pro každoroční údržbu nebo jako samotná celoroční keramická ochrana. Více

Doprava a platba

Objem Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Nxtzen 365PRO Spray Coating – roční keramický povlak ve spreji s velmi snadnou aplikací 150 ml Skladem 2 059 Kč

Nxtzen 365PRO Spray Coating je snadno použitelná povrchová ochrana, která prolomila bariéru mezi sealanty a keramickými povlaky, tvoří tak první opravdový keramický povlak ve spreji. Přípravek vhodný pro každoroční údržbu nebo jako samotná celoroční keramická ochrana. Možnost aplikace na plastové i chromové prvky. Není vhodný pro skleněné povrchy.

Hlavní výhody:

 • Rychlá a jednoduchá aplikace za pouhých 30-45 minut.
 • Chemická odolnost od pH 3 – pH 12.
 • Velmi nízká spotřeba, balení 250ml vystačí na 8-12 aplikací.
 • Neskutečně oslnivý lesk, ochrana a hydrofobní vlastnosti.

Při prvním použití: Láhev je hermeticky uzavřená! Pro první aplikaci několikrát zmáčkněte spray, do doby než se podtlak ztratí. Pak začne spray správně směs dávkovat.

Postup při aplikaci:

 • Vozidlo důkladně umyjte, proveďte chemickou v případě potřeby i mechanickou dekontaminaci. V případě potřeby odstraňte vady laku. Před aplikaci povrch osušte a důkladně odmastěte! Aplikujte na chladný povrch, mimo sluneční záření!
 • 365PRO lze aplikovat několika způsoby. My však doporučujeme vždy nejlepší variantu, co se spotřeby týče, přesnosti aplikace a samotného výsledků a to variantu 2! Aplikovat pomocí aplikátoru Nxtzen Micro Suede Applicator.
 • Varianta 1: Aplikujte 365PRO rovnou na povrch, v místě aplikace přiložte mikrovlákno, rozetřete a během 1 minuty druhým čistým mikrovláknem vyleštěte. Tuto variantu nedoporučujeme. I když je velmi rychlá, je neekonomická a navíc, přípravek může dostat tam, kde není žádoucí.
 • Varianta 2: Naneste 365PRO na aplikátor (1-2 stříknutí ze začátku, aby aplikátor nasál dostatek produktu) a začněte nanášet krouživými pohyby na povrch vozu. Během 1 minuty povrch kvalitním mikrovláknem vyleštěte do maximálního lesku. Postupujte díl po dílu.
 • Povlak bude několik hodin uzrávat a zároveň se bude zvyšovat lesk.
 • V případě aplikace druhé vrstvy, je možno až po 2 hodinách.
 • Minimálně 12 hodin nevystavujte vozidlo vlhkosti.

Důležité informace: Láhev Nxtzen 365PRO je hermeticky uzavřená, aby se do ní v žádném případě nedostal vzduch. Nikdy se nesnažte otevřít hlavní uzávěr! Jakmile se do láhve dostane vzduch, přípravek začne ihned tuhnout, tím se stane nepoužitelná! Po aplikaci otřete mikrovláknem spray z vnější strany, aby nezůstala tekutina na rozprašovači, jelikož zatvrdne.

Objem 150 ml