V rámci vysoké poptávky našich zákazníků, jsme se rozhodli do našeho sortimentu přidat originální vůně. Byl to opravdu velký oříšek, jelikož jsme chtěli uvést něco nového a výjimečného. V lednu roku 2023 jsme obdrželi testovací sadu vůni Heaven Scents, po chvíli jsme měli jasno. To je to co hledáme, okouzlující a skvěle vyvážené vůně, originální vzhled a příznivá cena.

Kosmický design? Ano, vše od samotného názvu parfému až po vzhled je drženo ve vesmírném stylu. Například zelený obal s názvem parfému ALIEN a s obrázkem malého zeleného marťánka (mimozemšťana). Parfémy vytvořené pro nadpozemská auta a nezastavitelné objevitele vesmíru. Pečlivě vybrané vůně vás přenesou na vesmírnou cestu za vzdálenými pocity a probudí vaše smysly! V Heaven Scents ví, že existuje tolik chutí a preferencí jako lidí, mimozemšťanů a dalších tvorů ve vesmíru. Proto vytvořili devět různých vonných kompozic. Díky tomu si každý najde svůj kousek nebe!

Jak dlouho takový parfém ve voze ucítím?

Délka trvání aroma závisí na mnoha faktorech. Jeden z hlavních faktorů je ten, zda je vozidlo po kompletním čištění interiéru, včetně výměně kabinového filtru. Také rozhoduje, jaké množství parfému uživatel aplikuje. V průměru při našem sledování parfém Heaven Scents vydrží 4-8 dní, což je k poměru ceně velmi přijatelné. Nehledě na to, že 100ml lahvička vystačí na nespočet aplikací.

Z čeho si můžete vybrat?

WENUS – Jantar a santalové dřevo s tóny květin a ovocných vůní.

MARS - Santalové dřevo, dubový mech a tabák s notou zelených rostlin, máty a rozmarýnu.

STAR - Santalové a cedrové dřevo, fazole tonka s tóny karamelu, švestky a květin.

SUN - Vanilka s tóny jasmínu, fialky, bergamotu a cedru.

MOON - Citrusy a zelený čaj s tóny jasmínu, šalvěje a santalového dřeva.

GOD - Santalové dřevo, dubový mech s tóny citrusy, konvalinky, růže, šalvěje a trochou borovice.

ANGEL - Vanilka, olibanum s tóny třešně, plumérie, heliotropu a bílého čaje.

DEVIL - Dřevité a ovocné vůně s notou vanilky, kakaa a trochou tabáku.

ALIEN - Citrusy s bílou vonnou kyticí.

Jak si správně užít nadpozemskou vůni ve svém voze?

Před použitím lahvičku dobře protřepejte. Lehce nastříkejte na koberce, strop nebo jiné textilní materiály. Zkontrolujte funkci výrobku na nenápadném místě. Neaplikujte na plasty, vinyly, kůži, sklo a lakované předměty.

Náš tip na závěr? Parfém aplikujte v místě, kde jsou výdechy ventilace ve spodní části u nohou. Jakmile spustíte ventilaci na spodní část, vůně se krásně roznese po celém voze a ohromí každého!