Zatím co trh začíná být přesycený běžnými značkami, my jsme se vydali jiným směrem. Chceme Vám nabízet jedinečné, nejkvalitnější prostě to nejlepší zboží, nehledě na cenu, co lze sehnat na světovém trhu pro obor auto detailing. Dlouhou dobu naši zákazníci vyžadovali ty nejlepší kartáče na čištění pneumatik, kol, podběhů, interiéru, detailingové štětce apod. Po dlouhém hledání, testování jsme je našli!

Každý chce koupit kvalitní zboží s dlouhou životností a v přijatelné ceně. Představíme Vám pár novinek, které by rozhodně neměli chybět ve Vaší dílně/studiu/myčce. Veškeré produkty nám prošli pod rukama, důkladně jsme je otestovali a zhodnotili. Příslušenství, které Vám v tomto článku představíme, jsou vyrobeny v USA.

Soft Grip Tire Brush White – kartáč pro hloubkové čištění pneumatik

  • Hloubkové čištění pneumatik je velmi důležité hlavně v případě, když chceme na bočnici pneu aplikovat ochranu. Odvíjí se na tom přilnavost, tudíž životnost a správná funkce ochrany. Tento kartáč splňuje všechny důležité požadavky, pro nejrychlejší a nejbezpečnější způsob čištění, navíc s dlouhou životností štětin. Ergonomický tvar, hrana a rukojeť je pogumovaná, nehrozí tak žádné jiné poškození či prokluz v ruce. Tuhé nylonové štětiny jsou husté a zvlněné pro větší čistící sílu.

Soft Grip Carpet Brush Black – kartáč pro čištění textilu a koberců

  • Další novinkou je kartáč pro hloubkové čištění textilních materiálů. Stejná řada, stejný výrobce, stejná kvalita – pouze jiné jemnější štětiny, vhodné právě pro čištění v textilu a koberců. Takové příslušenství Vám ušetří spoustu času během čištění, budete pracovat rychleji a efektivněji.

Soft Grip Wheel and body brush green 10“ / 20“- nejjemnější kartáče na kola i karoserii

  • Tyto kartáče jsou opravdu neskutečné a nenahraditelné! Kartáče s ultra jemnými a měkkým štětinami, které jsou odolné vůči kyselinám. Díky jemnosti štětin nehrozí poškrábání i toho nejjemnějšího povrchu, tyto kartáče jsou vhodné nejen pro čištění kol a podběhů, ale lze je bezpečně použít i na karoserii např. při čištění předních masek, emblémů, mezidveřích prostor, motorové části apod. Hrana kartáče je opět pogumovaná, což eliminuje další možnosti poškození či poškrábání.