Interiér automobilu je den co den vystaven poměrně velkému znečištění. Ať už se jedná o špinavé sportovní kopačky, psy, kteří jsou čerstvě z výletu v parku, nebo lízátko, které vaše dítě upustilo mezi sedadlo. Interiér vašeho auta je vystaven spoustě různých typů znečištění. Správné čištění těchto každodenních nečistot může být samo o sobě docela dřina. Mnoho čisticích prostředků na interiéry, které jsou dnes na trhu, jednoduše zamaskují špínu a překryjí zápach, zatímco zbytek se nechá prosakovat dále a hlouběji do interiéru vašeho vozu. Při použití P&S Xpress Interior Cleaner se toho nemusíte obávat! Čistič interiéru P&S Xpress vás trvale zbaví i té nejhorší špíny!

Xpress Interior Clenaer přípravek pro čištění interiéru, který zvládne vše. Jeho čistící výsledky předčí vaše očekávaní! Čistič byl vyvinut pro použití na plasty, kůži, vinylu, látky, koberce, gumě i kovu. To se hodí především pro místa, jako jsou dveře, palubní deska, středové konzoly, sedadla, obložení a mnoho dalších míst. Tento neuvěřitelný produkt čistí bez vysušení, odbarvení nebo poškození čistícího povrchu. Produkt je zcela bezpečný pro čištění všech povrchů v interiéru vozu, nehrozí tak žádné riziko v průběhu čištění. Jak už z názvu vyplývá, přípravek určený pro rychlé “expresní“ použití. Jednoduše a snadno odstraní běžné nečistoty, mastnotu, pot a další vnitřní nečistoty, které se hromadí při běžném používání.

Hlavní výhody:

  • Bezpečné pro kožené a všechny vnitřní povrchy
  • Čistí kůži, vinyl, plast a dalších mnoho materiálu např. textil
  • Zajímavá, příjemná svěží vůně
  • Přípravek nezanechává po vyčištění žádné zbytky
  • Nejlepší interiérový čistič na trhu v kategorii pořizovací cena / výkon!

Jak postupovat během čištění?

  • Pamatujte i přesto, že je Xpress Interior Cleaner naprosto bezpečný, vždy při práci v interiéru doporučujeme provést bodový test – neboli test kompatibility čističe s povrchem na málo viditelném místě.
  • Xpress Interior Cleaner lze použít v neředěné formě, kdy má silnější čistící účinek. Nebo taky ředěné formě v poměru 1:1 s vodou, kdy samozřejmě čistící síla je oslabená, ale i tak dokáže skvělé výsledky a v mnoha případech je naprosto dostačující.
  • Přípravek naneste ve větším množství na čištěnou plochu. Během čištění doporučujeme narušit nečistoty detailingovým štětcem s velmi jemnými štětinami, popřípadě hadříkem, či jiným preferovaným příslušenstvím, abyste napomohli procesu čištění. Po vyčištění setřete zbytky produktu, vlhkou mikrovláknovou utěrkou.

Náš TIP:

  • Doporučujeme si připravit do vědra roztok přípravku Optimum No Rinse v poměru 15ml na 4l vody. V takto připraveném roztoku navlhčíte mikrovlákno, s kterým Xpress Interior Cleaner po vyčištění setřete. I použité příslušenství jako například štětec v tomto dále vyčistíte a příslušenství bude připraveno k dalšímu čištění na jiné části povrchu. Po otření povrchu tímto roztokem získáte lehký polymerový film, který zajistí velmi zajímavý výsledný efekt.

Doporučené příslušenství k produktu P&S Xpress Interior Cleaner: