Každé vozidlo je neustále vystaveno škodlivým vnějším faktorům – slunci, dešti, sněhu, písku, silniční soli a špíně, prachu, ptačímu trusu apod. Zanedbaný povrch laku bude rychle degradovat, což způsobí, že lak vybledne a auto ztratí svůj atraktivní vzhled, především jeho hodnotu. Některé dlouhodobé škody zanedbanou péči, se mohou ukázat jako nenávratné.

Mnoho řidičů věří, že k zajištění dobrého a zdravého vzhledu vozu stačí pravidelně umývat. V praxi se však ukazuje, že chemikálie dostupné v myčkách automobilů nebo v běžně dostupných nejjednodušších šamponech nejsou dostatečně technologicky pokročilé, aby udržely lak v dobrém stavu déle. Silné přípravky však vozidlo perfektně umyjí, ale některým prvkům vozu hodně uškodí. Proto doporučujeme všem, aby umývali vozidlo doma, pro lidi z bytu doporučujeme přečíst článek o revolučním bezoplachovém mytí s přípravkem Optimum No Rinse (ZDE). Popřípadě vyhledali moderní a ověřené bezkontaktní myčky.

Fanoušci auto detailingu, kteří si chtějí udržet nejlepší stav svých karoserií, by měli dosáhnout dalších opatření, jejichž chemické složení je navrženo pro co nejdelší provoz a maximální účinek. V této situaci stojí za to oslovit vosk (či jinou ochranu), ale jeho příprava a aplikace je časově náročná. Quick detailer je nejlepší volbou ochrany pro nadšence, kteří chtějí dopřát nějakou péči svému vozu za krátký čas s minimálním úsilím.

Quick detailery se prodávají jako koncentráty nebo hotové ihned k použití. Jsou nejlepší volbou pro bezpečné sušení po umytí vozu. Některé obsahují větší podíl čistících složek, některé více protekčních. Aplikují se po každém umytí vozu, na mokrý nebo na suchý povrch. Detailer aplikujte na vybraný díl a setřete do sucha kvalitním mikrovláknem. Po tomto ošetření bude lak očištěn od drobných nečistot, skvrn tvrdé vody, lak získá velkou hloubku barev, perfektní lesk a účinek bude také spojen s hydrofobními a antistatickými vlastnostmi.

Výhody Quick detaileru

  • Velmi jednoduchá aplikace v krátkém čase
  • Lze aplikovat na mokrý i suchý povrch
  • Použití po každém mytí vozu
  • Často využíván pro usnadnění sušení
  • Přiživování již nanesené ochrany
  • Hydrofobní a antistatické vlastnosti
  • Perfektní lesk a hloubka laku

Quick detailery z naší nabídky

Doporučené mikrovlákna k detailerům